Radyant Isıtma Sistemleri

Radyant ısıtıcılar geleneksel ısıtma yöntemleri olan konvansiyonel ısıtıcılardan farklı olarak hava molekülleri yerine doğrudan maddeyi ısıtır. Yüksek tavanlı veya alçak alanlarda uygulama sahaları bulunur. Bulundukları ortamı direkt ısıtmazlar, maddenin ışımasıyla ortama ısı verirler. U ve I Tip olarak iki tipe ayrılırlar. Günümüzde seramik ve taş dekoratif tipleride bulunmaktadır.

 

Buhar Tesisatları Kazan ve Jenaratörler

Buhar kazanları kullanım alanlarına ve kullanım amacına göre çeşitli sınıflandırmalar yapılmıştır, yakıt tipine ve boru tipine göre değişkenlik gösterirler, bünyemizce uygulamış olduğumuz proses ve endüstriyel gaz hatlarımızla birlikte birçok buhar kazanı tesisatı imalatlarımız mevcuttur.

 

Kızgın Sulu ve Kızgın Yağlı Sistemler

110 C ile 180 C’ye kadar ısıtılmış yüksek basınçlı sıcak su sistemlerine kaynar sulu sistemler denir. Aynı sistem proseste kullanılacak olan yağın çalışma sıcaklıklarına göre geçerlidir.

 

Apareyli Isıtma Sistemleri

Apareyler, diğer ısıtma yöntemlerinin yetersiz kalacağı toplantı salonu, süpermarket, fabrika, depo, spor salonu gibi geniş alanlarda, ekonomik ve pratik bir çözüm olarak kullanılabilmektedir.  Ürün çeşitleri, ısıtılacak alanın farklı büyüklüklerde olabileceği ve kullanıcının apareyleri kızgın yağ, buhar, sıcak su veya kızgın su gibi değişik sistemler ile kullanılabilinir.