-Merkezi Isıtmalı Kazan Sistemleri

Bir büyük kazan yerine birden fazla küçük kapasiteli kazanların belirli program dahilinde birlikte çalıştırma şekli olan kaskad ısıtma sistemleri’de günümüzde alternatif olarak sık sık kullanılmaktadır.  Yoğuşmalı ısıtma sistemlerinde geliştirilen üstten aşağıya doğru üflemeli oransal yakma yöntemiyle %97 oranında yanma verimi, Yoğuşma teknolojisi ve Modülasyon teknolojisi ile birlikte %115 Yakıt verimi elde edile bilmektedir.

-Yerdem Isıtmalı Tesisatlar

Hem Merkezi ısıtma sistemlerinde hem de bireysel ısıtma sistemlerinde uygulanabilen yerden ısıtma sistemleri tarafımızdan kurulan borulama sistemi ile zeminden ısınarak daha az fatura ile daha çok ısıtma sağlamaktadır. Günümüzde ekiplerimiz tarafında en çok uygulanan en yaygın en rahat bir ısınmadır. Gidiş suyunun düşük sıcaklıkta çalışma aralığı 10 derece farkla olması nedeniyle çok daha ekonomik bir ısıtma tipidir.

-Kombi Tesisatları

Bireysel ısıtma ve sıcak kullanım suyu temini için dizayn edilmiş, duvara asılan kombine cihazlardır. Kalorifer ve kullanma sıcak suyunu anında sağlayan kombiler yapı itibariyle şofbene benzer, ölçüleri de şofbene yakındır. Duvara monte edildikleri için fazla yer kaplamazlar. Yoğuşma teknolojisi ile günümüzde üretilen kombiler bizlere gaz tüketiminin modülasyon aralığı sayesinde fayda sağlar buda cihazların ömürlerine ve doğru prensip ile çalışmasına etki eder.

-Mobil Sistem Uygulamaları

Mobil kalorifer sistemi villa, konut, okul, iş yeri, bina ve site gibi mekanlarda binanın alt yapı aşamasında planlanarak uygulanan bir sistemdir. Kısaca boruların bir merkezden her bir radyatör veya kullanma suyu musluklarına zeminde gömülü olarak koruyucu kılıf içinde asıl borunun hattının çekilmesi işlemidir.